Kociewie w pakiecie

Pamiętam dzień, kiedy pierwszy raz przyjechałam do Starogardu Gdańskiego. Wszystko było obce i dziwne, takie nieoswojone. Wiedziałam jednak, że chcę tu zamieszkać, bo stąd pochodzi mój mąż.

Dla mnie, jako osoby z województwa zachodniopomorskiego, było tu wiele rzeczy obcych i dziwnych, a czasami zabawnych. Po czasie jednak (po 5 latach) mogę chyba śmiało powiedzieć, że trochę to miejsce oswoiłam, zapuściłam korzenie (jeszcze króciutkie).

Nigdy nie myślałam, że Kociewie zmieni moje życie. A jak wiecie, zwieńczeniem mojej przeprowadzki stała się trylogia kociewska. Wydawana była od 2014 roku. W tym ukazała się trzecia część.

Mój wydawca zdecydował, że jesienią wyda całą trylogię pod tytułem „Na Kociewiu” w formie ładnego, prezentowego pakietu z „Żółtą tabletką plus” w gratisie. Wczoraj takie pudełko do mnie dotarło i przyznam, że jestem zachwycona. Wygląda pięknie! Doskonale nadaje się na prezent. Niedługo święta, więc podpowiadam, że można śmiało komuś podarować.

Ponadto uważam, że to dobra promocja regionu. Czasami łatwiej coś zareklamować w literaturze popularnej niż w poważnych rozprawach. Mam więc nadzieję, że mieszkańcy Kociewia też są zadowoleni i cieszą się razem ze mną.

Pakiet dopiero wyszedł z drukarni, więc stopniowo będzie się pokazywał w księgarniach. W internecie jest już sporo zapowiedzi, a ceny wahają się od 67 złotych (mniej więcej) do 99 zł. Myślę, że za cztery książki to bardzo dobra cena, tym bardziej że są w pięknym pudełku.

Oczywiście chwalę się, ale sami rozumiecie, że trudno się powstrzymać, gdy jest radość, a gęba cieszy się jak szczerbatemu na widok sucharów.

trylogiatrylogia1

18 myśli na “Kociewie w pakiecie”

 1. Chociaż to Rwoje Kociewie jest bardzo niedaleko mnie, to wcześniej nie wiedziałam, że ten region ma taką nazwę. Aspekt edukacyjny dokonany ;).
  Super, że kariera Twoja Aniu, tak pięknie się rozwija, śledzę ją z wypiekami na policzkach!

 2. Ja sie w Waszym kociewiu zakochałam! A to wszystko przez Ciebie!!!
  Trylogia cudna tylko musze sie usmiechnąć do nie- zwykłej Ani o dedykacje! No i z niecierpliwoscia czekam na leniusiołki!
  I znów Twoja wina że niecierpliwosc mnie zżera!

 3. Szczęka mi opadła ze zdziwienia, jak tę pierwszą cenę zobaczyłam. Naprawdę tanio. Życzę Ci więc, żeby wielu ta taniość zachęciła to zakupu kilku zestawów: sobie i paru najbliższym osobom na prezent.
  Serdeczne gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *