Złodziejka marzeń – audio

Uwaga! Uwaga! Jest drugi audiobook! Właśnie wczoraj pojawiła się „Złodziejka marzeń” w wersji audio. Czyta Joanna Gajór i robi to rewelacyjnie. Gorąco polecam. Ja wczoraj słuchałam z wielką przyjemnością. Mieszałam w garach, a w ucho wpadało.

I tak jak obiecałam, mam dwie płyty do rozdania, więc będzie znów konkurs. Z tego względu, że ostatni mi się bardzo spodobał, bo okazał się niezwykle sentymentalny, dziś będzie podobnie, muzycznie. A pięknie się składa, bo podobno dzisiaj Dzień Kociewia. Co prawda obserwuję, jak na lokalnych portalach sprzeczają się historycy amatorzy z profesjonalistami o tę symboliczną datę, ale ja jako napływowa mogę sobie świętować, kiedy chcę i świętuję właśnie dzisiaj. Z tej okazji dołożę do każdej płyty jakiś element kociewski (będzie niespodzianka).

 1. Konkurs trwa od 10.02.2017 r. do 12.02.2017 r. (do godz. 20.00).
 2. Ogłoszenie wyników nastąpi 13.02.2017 r. (do godz. 10.00). Nagrodzone zostaną dwie osoby.
 3. Zadanie konkursowe: W komentarzu należy podać tytuł i wykonawcę/autora utworu muzycznego, który kojarzy się Wam z marzeniami. A ja i mój mąż Sławek spośród wszystkich wybierzemy te, które chwycą nas za serce/rozśmieszą/wzruszą/pobudzą do refleksji. (Oczywiście wygooglujemy i odsłuchamy, ale można wkleić link).
 4. Nagroda: płyta CD (nowa) z wersją audio mojej powieści „Złodziejka marzeń” (wyd. Szara Godzina; StoryBox).
 5. Jeżeli ktoś ma ochotę, może oczywiście polubić mój fanpage.
 6. Nagrodę wysyłam na terenie Polski, ale mogę też wysłać na terenie Europy (mam nadzieję, że nie zbankrutuję).

    Nie ma odwołania od wyników konkursu. Wierzę, że będzie to dla Was przyjemna zabawa, tak jak poprzednio. A taka płyta to fajny prezent na walentynki, więc polecam.

złodziejka

30 myśli na “Złodziejka marzeń – audio”

 1. Z marzeniami powiadasz. Tutaj muszę siebie i ciebie rozczarować. Marzenia kontempluję w ciszy. One mi grają swoją melodię, wytyczają kierunek we własnym rytmie i piszą słowa na bieżąco.

  1. No gapa ze mnie link z piosenkami wstawiony ale nie podałam wykonawców i tytułów już naprawiam swój błąd 🙂
   – Majka Jeżowska – “Marzenia się spełniają”,
   – Beata Kozidrak – “Rzeka marzeń” 🙂

   1. Niestety, ja jestem jedną z tych osób, którym marzenia się spełniają, jeśli są z serii: materialne i kiedy to ja sama mam na nie kasę…

 2. Mam dwa kawałki kojarzące ssię z marzeniaami, pierwszy to Rolling Stonesów 20 tousend light years of home a drugi to Sailing Roda Stewarda. Równiez wiele utworów Deep purple mnie rozmarza jak na przykład Fools, Sail away itp

  1. Ja kiedyś też nie lubiłam, ale wysłuchałam audiobooka powieści “Inna dusza” Orbitowskiego i przyznam, że dostrzegłam wiele zalet, bo akurat słuchałam w podróży, a częściowo gotując obiady. 🙂

 3. A dla mnie z marzeniami (spełnionymi!) najbardziej kojarzy się ta piosenka:
  Bob Sinclar – Love Generation

  Była na topie w czasie, kiedy staraliśmy się o kredyt na dom, i co chwila wyskakiwały jakieś nieprzewidziane trudności. Bardzo niewiele brakowało, a nie dostalibyśmy go. Ilekroć wtedy słyszałam ten utwór w radiu, tylekroć myślałam – no przecież musi się udać, z tą piosenką damy radę!
  I udało się 🙂
  Dalej ją uwielbiam i słucham, jak mam dołek 🙂

 4. Moją ulubioną piosenką przy której marzę i wyznaczam sobie kolejne cele jest ,,Hakuna Matata” utwór pochodzący z bajki ,,Król lew”.
  To właśnie przy nim zapominam o wszelkich kłopotach, wyobrażam sobie siebie, że wraz z mężem jesteśmy gdzieś na drugim końcu świata, na tym obrazku zawsze oddajemy się swoim pasjom i uśmiechamy od ucha do ucha.
  Tak jak marzenia, tak i ten utwór ma w sobie tyle pozytywnej energii, że mogłabym słuchać go bez przerwy.
  Więc zamiast marudzić powiedzmy sobie ‘hakuna matata’ i ruszajmy po swoje szczęście! 🙂

 5. Dawno ,dawno temu,kiedy miałam potężne motyle w brzuchu,bardzo często słyszałam piosenkę Lady Pank “Zawsze tam gdzie Ty”. No ,a ponieważ tęskniłam, to ta piosenka wywoływała marzenia o ukochanym …..
  Dziś gdy ją słyszę,to budzi fajne ciepłe wspomnienia o spotkaniach ,randkach,powitaniach,pożegnaniach..No i pewnie o młodości …..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *