Kolorowych jaj!

Święta już czają się za rogiem. Za chwilę na nas wyskoczą z jajami, wodą i witkami wierzbowymi. U nas od tygodnia Babcia chodzi jak króliczek z reklamy baterii. Nikt, patrząc na nią z boku, nie dałby jej 90 lat. Drzwi pomyte, podłogi wyszorowane, szafki wypucowane. Musiałam jednak zabronić mycia okien, tupnąć nogą i prawie przywiązać Babcię do krzesła. A radości w tym miała, że aż strach pomyśleć, co by było, gdyby miała z dwadzieścia lat mniej. Zaczynamy podejrzewać, że Babcia przed świętami jest na jakimś turbodoładowaniu.

Życzę Wam, Kochani, szalonych świąt (albo jak kto woli – spokojnych), duuużo słońca wewnątrz i na zewnątrz, pięknej kurki, kolorowych jaj i zajączka. Oczywiście też tego, czego potrzebujecie, może zadumy i refleksji, może uśmiechu i pozytywnej energii…

Każdego ściskam świątecznie i wracam po świętach w środę.

my z jajami(Ja z Mężusiem i niewyklutymi jajami do Was się szczerzymy)

0 myśli na “Kolorowych jaj!”

 1. – zdrowia, wyciszenia i pogody ducha
  – czasu na modlitwę, refleksję i rozmowy z bliskimi
  – smacznego jadła i napojów
  – miłych spacerów w naturze i umyśle
  – czasu na dobry film, książkę, muzykę
  – wszystkiego, co Wam drogie i sympatyczne.

 2. Dziękuję :)! I wzajemnie życzę całej Waszej rodzince kolorowych jajek, pyszności w koszyczku i mokrego ubrania w dniu wielkiego lania :)!
  Zawsze szeroki uśmiech się rozpływa na mojej twarzy czytając o Babci. Do Babci wysyłam osobne życzenia zdrowia i dobrego samopoczucia! Tak trzymać :)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *