Najlepszego!!!

Kochani, pewnie trudno uwierzyć, ale Święta tuż, tuż. Z tej okazji składam Wam najserdeczniejsze życzenia! Róbcie to, na co macie ochotę. Obżerajcie się do woli, leniuchujcie do bólu kręgosłupa, śmiejcie się od ucha do ucha i zróbcie tyle głupich rzeczy, ile tylko macie ochotę! merry-christmas-227915_960_720A gdy ujrzycie pierwszą gwiazdkę, pomyślcie o tym, co najbardziej cenicie w swoim życiu. Bo życie, choć czasami kopie bezlitośnie w zadek, to piękne jest jak nic i trzeba się z niego cieszyć. Wiem, że to banały, bo w takich dniach trudno poza nie wyjść, ale pamiętajcie, banały zawsze się w życiu sprawdzają! Zawsze! A więc co? Zdrowych, wesołych, rodzinnych, pachnących piernikiem i pomarańczami, magicznych, ciepłych Świąt Wam życzę! Resztę pożyczę Wam na Nowy Rok. Teraz tyle wystarczy. Odrobinę umiaru trzeba zachować.

A teraz wyłączać internety, wieszać ostatnie łańcuchy na choinkę, dobić karpia, dolepić pierogów i zagotować barszczu! Bo święta nas zastaną w wirtualnym świecie!

 

PS  Dziękuję za wszystkie kartki świąteczne!!! Babcia nie mogła wyjść z podziwu, że mamy taką dużą rodzinę. Trzydzieści dwie naliczyłam, a podobno jeszcze idą!

Dziękuję. Świąteczne buziaki!

0 myśli na “Najlepszego!!!”

  1. Aniu, wszystkiego najlepszego, cudownych rodzinnych świąt 🙂
    A te banały… cóż z wiekiem dowiadujemy się, że właśnie o to najtrudniej w życiu.
    Buziaki!

  2. A ja tutaj złożę, bo adresu też dokładnie nie znam, jednak chciałabym Całej Waszej Rodzince i Nutusiowi, życzyć pogodnych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia,aby był to piękny czas, spędzony z rodziną i najbliższymi sercu osobami, a w Nowym Roku wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, realizacji planów i pasji, tych zawodowych, jak i osobistych, spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najskrytszych i radości z życia, uśmiechu na każdy dzień, mnóstwa pozytywnej energii i kolejnych, równie udanych a i może jeszcze wspanialszych powieści! Słowem, wszystkiego co piękne, magiczne i najwspanialsze całej Rodzince! Od Bluesowej 🙂

  3. Dziękuję Aniu, przyda się, oj przyda 🙂 A kto to mówił, żeby wyłączać internety i pierogi lepić ha ha 🙂 U mnie na szczęście już wszystko dopięte na ostatni guzik, to też mogę pozaglądać jak tam przygotowania do świąt u innych 🙂 Buziaki :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *