Wesołych!!!

Świętowanie czas zacząć. Jeszcze kilka godzin, a zasiądziemy do wigilijnej kolacji. A potem to już z górki: jeden dzień, drugi i po świętach. Tyle przygotowań, a potem tylko dwa dni leniuchowania.

Z tej okazji życzę Wam tego, co świąteczne. Życzenia mają to do siebie, że zawsze brzmią banalnie, ale, jak to mówią, banały w życiu sprawdzają się najlepiej. Dorzucam więc jeszcze trochę zdrowia, uśmiechu i miłości. A w Nowym Roku spełniania marzeń, pasji, szczęścia i delektowania się każdym dniem. Bo przecież życie ma niepowtarzalny smak!

święta 003

My z Jajem wczoraj zaszalałyśmy. Dom pełen jest kiczowatych świątecznych ozdób, ale jakże słodkich! Jajo nawet choinkę w swoim pokoju ubrało na różowo! Do tego ozdobiłyśmy całą masę pierników. Mężuś poustawiał na kominku kartki, które przychodziły w ciągu ostatnich dni jak szalone. No, jest pięknie. Pachnie pomarańczami ususzonymi w piekarniku i obsypanymi przyprawą korzenną. Nawet kot zadowolony leżakuje i grzeje się w cieple kominka.  A sernik i piernik z marcepanem czekają, aż ktoś ugryzie pierwszy kęs…

święta 006

I tak jeszcze na marginesie: czy ja już Wam mówiłam, że kocham mojego Mężusia? Zrobiłam mu piękną niespodziankę. Zawiesiłam na ramie naszego łóżka jemiołę. Teraz to już nie ma wyjścia i musi mnie całować, całować i całować. Ha! Ma się ten spryt, nie?

A teraz, Kochani, odpoczywajcie, ładujcie bateryjki, cieszcie się rodziną, palcie sztuczne ognie i objadajcie się do bólu przygotowanymi smakołykami. W końcu takie święta są tylko raz w roku!

święta 012

0 myśli na “Wesołych!!!”

 1. Pięknie u Was. Kiczowate też jest piękne.
  Takiego sprytu Aniu nigdy za wiele, trzeba pielęgnować naszą miłość. 🙂

  Życzę Ci Aniu samych radości, spokoju i zdrowia i jeszcze raz zdrowia na te piękne Święta.

 2. Dziękuje za życzenia.

  Ładny kominek macie 🙂

  Ja Tobie też Aniu oraz Twoim najbliższym życzę przede wszystkim zdrowych i wesołych świąt. Abyś nigdy nie straciła weny i dalej pisała takie świetne książki. Pozdrawiam ! 🙂

 3. Witam raz jeszcze, tym razem w innej odsłonie. Od razu przepraszam za zamieszanie. Teraz moje teksty dostępne będą pod nowym adresem: http://skazananabluesa.blog.pl
  Jeszcze raz wszystkiego co najpiękniejsze na ten magiczny, nadchodzący czas. Z serdecznymi życzeniami i pozdrowieniami, Skazana na bluesac( dawniej Indianerka)
  Całuski 🙂

 4. Wesołych Świąt !
  U mnie też jest choinka naturalna i była Wigilia.
  Ja ciągle jakoś jestem zabiegany i przez ostatnie pół roku nie miałem czasu zaglądać na inne blogi. Może zimą będę miał więcej czasu.
  pozdrawiam

 5. Aniu,
  Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. Życzę Ci , abyś pisała dla nas i pisała, pisała. Bo robisz to świetnie i już nie wyobrażam sobie porannej kawy bez Twoich nowych wpisów. Życzę pomysłów na nowe książki. Oby nadchodzący rok był jeszcze lepszy niż mijający. Pozdrowienia dla Jaja, Mężusia i pogłaszcz ode mnie Nutusia.
  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

 6. “Na Święta, na Rok Nowy życzenia szczęścia znów nad światem mkną. Niech moc truchleje, a nadziei płomień niechaj ogrzeje ciepłem swym Wasz dom.”
  Tymi słowami,znajomego poety Piotra Zydorowicza, złożę Tobie i Twoim bliskim życzenia świąteczne. Niech to będą dla Was dobre i najmilsze ze wszystkich Świąt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *