Blog Day

Dzisiaj przypominajka. Ostatni dzień konkursu. Proszę się pospieszyć, bo do północy zostało już niewiele czasu! A wyniki już w poniedziałek! Będzie też post powstały na podstawie nadesłanych prac dotyczący oczywiście idealnego blogu.

blog1A teraz czas na nominację. Z okazji Blog Day (31 sierpnia) redakcja Onetu wytypowała mnie, a ja typuję trzech następnych blogerów/blogerki i składam życzenia z okazji naszego wspólnego święta.

Uwaga! Uwaga! Nominuję:

Ulębrzydulę z blogu ulabrzydula.blog.pl/

i życzę jej wielu ciekawych imprez muzycznych (i nie tylko), żeby mogła nam o nich pisać.

Dziewczynę z Tatuażem z blogu niezdecydowanie-zdecydowana.blog.pl/

Życzę jej zdecydowania, uśmiechu i samych szczęśliwych momentów w życiu.

Krzysztofa z blogu ktak.blog.pl/

Życzę mu wielu ciekawych i oryginalnych pomysłów.

Nominować wszystkich się nie da, bo można tylko trzy osoby, ale mam nadzieję, że nominowani podejmą wyzwanie i nominują dalej po trzy osoby, a każdej z nich złożą życzenia.

Wszystkich ściskam i jak święto, to święto, trzeba oddać się rozpuście (dowolnie interpetowanej). Szalejmy! 😀

Na tę okazję u mnie sernik na zimno z zieloną herbatą i limonką. Pychota. A jakby kto chciał przepis, to można zajrzeć TUTAJ.

sernik 009

0 myśli na “Blog Day”

 1. Happy Blog Day:))

  Aniu, potwierdzam, nominowanym należała się Twoja nominacja:)) Ulu i Krzysiu_ niesłabnącej energii i uśmiechu życzę. Ale także pozostałym wspaniałym blogerom. Nie sposób wszystkich wymienić. Choć ostatnio dużo czytam np. Harmony in Life oraz Beznadziejne przypadki Pani S. Matkę Agrafkę, Dziewcznę z Tatuażem oraz oczywiście Tatę Szymona:))))

  1. Też ich wszystkich czytam i powiem szczerze, że długo zastanawiałam się, kogo nominować, bo jest tylu wspaniałych blogerów, ale mam nadzieję, że łańcuszek się wydłuży i życzenia dostanie każdy. 🙂 A zabawa przyjemna. 🙂

 2. Aniu, nawiązując do Twojego wpisu o stalkingu, wywołałaś wilka z lasu, a gdzie tam kto by tam np.do mnie wchodził i jakieś dziwne wypisywał, pomyślałam, czytając go, a ja patrzę a na blogu foto pojawiają się wulgarne komentarze z wyzwiskami włącznie. Nie mam pojęcia, jak gościa zablokować, bo, jak dobrze czytam, to chyba nie ma takiej opcji, ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć. Przepraszam, że w takim dniu zawracam Ci głowę takimi sprawami, ale czy mogłabyś mi coś podpowiedzieć, jak wywalić intruza?

  1. Podejrzewam, że wiem, kto do Ciebie wszedł. Najlepiej w ustawieniach wpisać sobie słowa kluczowe, które automatycznie przeniosą go do spamu.

   1. Aniu przede wszystkim samych radości z blogowania i kolejnych książek. Przecież od tego powinnam zacząć poranny komentarz. Ale ze mnie gapa. Ps.Dziękuję za podpowiedź. 🙂

 3. Gratuluję nominowanym, życzę wszystkim nieustającej satysfakcji z blogowania i strasznie, ale to strasznie żałuję, że jeszcze nie wymyślono urządzenia do przepychania przedmiotów na odległość. Gdybyś mi tak mogła przepchnąć kawałeczek serniczka… 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *