Wynieśmy kurę nad poziomy!

Dzisiaj ważny dzień dla społeczności blogerskiej. Zaczyna się głosowanie za pomocą SMS-ów na Blog Roku 2013 (po godzinie 15.00 do 06 lutego). Na tę okoliczność miałam zamiar wdziać garnitur, białą koszulę i napisać odezwę do narodu, by oddał głos na mój blog. I w zasadzie mogłabym obiecać, że będzie lepiej, jak wygram, że nastąpi poprawa warunków życia (oczywiście mojego), że zniosę podatki, zreformuję służbę zdrowia i szkolnictwo, ale jednak mydlić oczu Wam nie będę. To już było w zeszłym roku (TUTAJ).

Durne te konkursy, w których głosuje się za pomocą SMS-a, bo to w zasadzie konkurs na to, kto ma większą rodzinę. A że ja mam malutką bardzo, ponadto z trupami w szafach, a wiadomo trup głosu nie odda, więc szanse mizerne. Znajomych też garstka, więc w zasadzie przegrane na samym starcie. Ale wiadomo, człowiek naiwny, więc szczypta nadziei jeszcze się w nim czai w zakamarkach duszy.

No, ale jakby jednak ktoś zechciał użyć swojego telefonu i oddać na mnie głos, toż to moją wdzięczność dozgonną miałby na pewno. A jak jeszcze chciałby podprowadzić własnym dzieciom telefon i wysłać z niego też SMS-a, to już w ogóle uściskać wirtualnie mogę. W sumie to można by jeszcze pójść do rodziców, babci, dziadka, ciotki, wujka, stryjka i stryjenki i poprosić ich o użyczenie na minutkę telefonu. Przecież nie odmówią, nie? I już by głosów było więcej. I już bym mogła wygrać i pojechać do Zakopanego na wczasy. A jakie wpisy by dzięki temu powstały! Ho-ho. Toż mogłabym nawet z jakim góralem w bójkę się wdać, toż to krewki naród, a potem to opisać specjalnie dla Was. Mężuś by zdjęcia robił.  Już widzę siebie ze śliwką pod okiem, z ciupagą w plecach, toż to ubaw po pachy dla wszystkich. I ci nieżyczliwi, by trochę radości z życia też mieli. Albo jak skuter wygram, pomknę na nim w świat. Uśmiech od ucha do ucha. Wiatr we włosach, robale na zębach, powieki na czole od siły pędu, a poliki na uszach nawinięte. Wszystkie zmarszczki wyprostowane! Oj, jak ja pomknęłabym przed siebie, w siną dal…!

A teraz idźcie, żeby Wasza matka, babka, ojciec i dziadek też mieli szansę oddać głos na taką kurę, jak ja. Nieście numer w świat, a będzie Wam dane cieszyć się moim sukcesem, sławą i kasą. A kura to przecież tak sympatyczne zwierzątko. Że mały móżdżek? A cóż to szkodzi. Piórka kolorowe ma, dziobek czerwony, pazurkiem zgrabnie grzebie, więc wynieśmy kurę na wyżyny, niech nie moczy tylko dupska w rosole!

Kto za lub przeciw niech wysyła SMS-a o treści: A00218 (po „A” są dwa zera) na numer: 7122 (podam po 15.00). Można to robić przez 6 dni, niestety z jednego telefonu tylko raz, więc tak ważne, by wykombinować kilka innych aparatów na ten czas.

A za wszystkie głosy serdecznie dziękuję.

 

 

0 myśli na “Wynieśmy kurę nad poziomy!”

 1. Klik dobry:)
  Jak się czyta, to trzeba zapłacić. Nie ma zmiłuj! 🙂 I tak tanio policzone. Vat pójdzie na ratowanie służby zdrowia, kura się wzniesie i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie, o!
  Głosujemy!

  Pozdrawiam serdecznie.

    1. Trudno – bez wizji lokalnej kupra – mieć pewność, czy może on wynosić, ale podejrzewam, po reszcie, że może. I nie tylko na poziomy, ale i na salony, czego życzę. 😉

     1. Wow! Jeszcze nie, ale zaraz pędzę. 🙂 Widzę alEllu, że masz moc oddziaływania na innych. 🙂

     2. Skoro kaczka w jabłkach jest super, to ciekawe jak by smakowała kura w malinach?
      Może nam się uda kiedyś taką potrawę przyrządzić. 😉 🙂

  1. Na wygraną jakoś trudno liczyć, ale spróbować zawsze można. Ostatni raz, bo już więcej się w to bawić raczej nie będę. 🙂

 2. Jako że mam dziury w mózgu i z tego co wiem, to nawet duże (a może mam już małe przestrzenie między dziurami) to tak rezolutnie zapytam: jeden sms z jednego numeru tak w ogóle czy jeden sms z jednego numeru w ciągu dnia?
  Za Małżonka nie ręczę, że odda głos, bo on jest cokolwiek aspołeczną istotą, ale… ja mam swoje dwie komórki, więc na moje 2 (słownie: dwa) głosy możesz liczyć. Jakaś kura musi wygrać, skoro JA nie kandyduję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *