O, mamuśku!

Chwalę się! Wczoraj był taki dzień, że można by latać. Nie uwierzycie.

Wczoraj dowiedziałam się, że moja książka – “Listy do A. Mieszka z nami Alzheimer”, ilustrowane przez p. Ewę Beniak-Haremską i wydane przez wydawnictwo Poradnia K – dostały główną nagrodę w konkursie “Świat przyjazny dzieciom” Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Komitetu Ochrony Praw Dziecka!!!

Nie muszę pewnie pisać, jaka była moja radość. Wzruszyłam się. Wiadomo, że człowiek nie pisze dla nagród, lecz przede wszystkim robi to dla siebie i czytelników, ale kiedy książka jest doceniona, zauważona przez ważne instytucje czy organizacje, to serce rośnie. Łapie się wtedy wiatr w żagle. A motywacja rośnie. I wraca wiara, że cały czas trzeba pracować nad swoim warsztatem, bo to przynosi efekty.

Tak więc w najbliższym czasie czekają mnie eleganckie gale – jedna w Poznaniu, druga w Warszawie.

Przypominam też, że trwa plebiscyt na książkę roku na portalu lubimyczytać.pl. Zachęcam do głosowania na “Listy do A.” Myślę, że warto. Z góry oczywiście dziękuję za każdy oddany głos.

A dzisiaj premiera!!! “Niebieskie motyle” pofrunęły w świat, a ja spotykam się o godz. 18.00 z czytelnikami w Empiku w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Zapraszam!

 

17 myśli na “O, mamuśku!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *