Kochani! Wesołych!

Kochani! W tym przedświątecznym amoku życzę Wam cudownych świąt. Niech to będzie magiczny czas (o ile nie padniecie na twarz przy stole, bo ja mam wrażenie, że właśnie tak będzie – mój nos wyląduje w barszczu i zmienię się w Rudolfa, ale to też będzie pięknie).

Święta u mnie w domu, bo wiadomo, że od kilku lat mama już nic nie potrafi przygotować. Jestem oczywiście zmęczona, dopiero jutro z Jajem lepimy pierogi i uszka, a na razie próbuję jakoś logistycznie to wszystko ogarnąć. Ale wiecie co? Dzisiaj rano stwierdziłam, że jednak trzeba się cieszyć. Nie wiem, jakie będą następne święta, czy mama będzie jeszcze wiedziała, że jest z nami, więc mam zamiar się cieszyć TĄ chwilą. Ponadto nie wiadomo, czy za rok Jajo nie będzie już za oceanem. A póki co rodzina się nam powiększyła o synową (ślub był w październiku) i prawie synową. A kto wie, czy za rok znów nie będzie nas więcej. Rośnie więc w siłę klan Sakowiczów.

A jak padnę ze zmęczenia to z uśmiechem przyklejonym do facjaty. Taki jest plan.

Jeżeli możecie, odpoczywajcie w ten świąteczny czas, niech będzie rodzinny, piękny i magiczny na taki sposób, jaki chcecie. Ściskam Was wszystkich mocno!

12 myśli na “Kochani! Wesołych!”

  1. Spokoju, odpoczynku i uśmiechu! I żeby babcię jakoś ten świąteczny czas zakręcił i marudzenie zamieniło się w uśmiech i pochwały!
    Wesołych! 🙂

  2. Aniu łap każdą chwilę, ciesz się obecnością mamy i tym wszystkim wokoło. Dano Wam czas więc korzystaj 🙂 Nawet jak padniesz na pyszczek to zrób to zgrabnie :). Przytulam Was wszystkich ciepło i życzę poprostu Radosnych Świąt :). Ps Stefan przesyłam Miau

  3. Aniu dla Ciebie i wszystkich Twoich bliskich również spokojnych i radosnych Świąt , ja poszłam na skruty i uszka oraz pierogi zamówilam , resztę ogarnełam dzisiaj , jutro tylko paszteciki , mam nadzieję że nie zabraknie uśmiechu na Waszych twarzach oraz Anioł spokoju przy stole. Pozdrawiam serdecznie Grażka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *