Kciuki na pokład

Kochani, dzisiaj proszę o trzymanie kciuków. Kciuki trzymamy jutro (we wtorek) o godzinie 18.00.  Jadę na galę wręczenia nagród IBBY. Nominowano dziesięć wspaniałych książek. W zasadzie już czuję się wygrana, bo mam nominację, ale kropkę nad “i” trzeba postawić i trzymać kciuki do końca. Na pewno będzie to piękny dzień, pełen emocji. Tym bardziej że wcześniej będę mieć wywiad w radiu RDC – nie na żywo, więc na pewno dam znać, kiedy będzie można posłuchać (bo będzie można online).

Wracam z Warszawy w środę, więc post nie ukaże się wcześnie rano, ale na pewno napiszę, jak było na gali. W końcu na galach nie bywa się co dzień. A ja zaraz pomykam, by zanurkować w odmętach szafy i odnaleźć coś, co nada się na tę uroczystość, a w dodatku zdołam w to wcisnąć swoje cztery litery.

Trzymajcie kciuki! Wtorek, godz. 18.00!

14 myśli na “Kciuki na pokład”

  1. Przekopałem cały Internet i nigdzie nie znalazłem wyników. Czekam z niecierpliwością na post! A z książką “Listy do A.” zapoznałem się podczas mojej podróży do Wrocławia w ubiegły weekend. To był strzał w dziesiątkę zabrać ze sobą tą książkę do pociągu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *