Niebieskie motyle

Dziś mogę Wam zaprezentować moje najmłodsze “dziecko” – “Niebieskie motyle” (wyd. Edipresse Kolekcje)!

Premiera 12.02.2020 roku! Data ciekawa, bo dominują w niej dwójki i zera. Mam nadzieję, że to dobry znak.

Z powieści jestem bardzo dumna. Moje panie redaktorki twierdzą, że to moja najlepsza. Przyznam, że bardzo mocno pracowałam nad konstrukcją książki i myślę, że będzie to zupełnie coś innego, niż napisałam do tej pory. Niespodzianka. Będą aluzje literackie, będzie też trochę na temat depresji i percepcji niebieskiej barwy. Będzie też wątek kryminalny… Najważniejsze miejsce akcji to Chełmno, ale pojawi się też Stargard i epizodycznie Grudziądz. No, ale więcej zdradzać nie będę, dodam jeszcze opis z okładki:

“Bohaterkami powieści są trzy siostry: Ania (nauczycielka), Gosia (malarka) i Matylda (stewardesa). Pewnego dnia znika średnia z sióstr, zaczynają się więc poszukiwania w zaułkach Chełmna. Okazuje się, że Ania i Matylda niewiele wiedzą o życiu Gosi, choć wydawało się, że mają ze sobą dobry kontakt. Każdy ślad prowadzi na manowce, odkrywając kolejną tajemnicę Małgorzaty. Czy malarka żyje? Czy jej zniknięcie jest artystycznym happeningiem? Dlaczego tak uparcie malowała niebieskie motyle?

Autorka prowadzi czytelnika w poszukiwaniu Gosi jak przez labirynt, przypominając, że nie wszystko jest tym, czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Jednak prawidłowa odpowiedź zazwyczaj leży w zasięgu ręki, a o najważniejsze sprawy nie można przestać walczyć. Bo to one nadają życiu prawdziwe barwy”.

Więcej zdradzać nie mogę, bo nie chcę psuć niespodzianki, ale mam nadzieję, że ta krótka zapowiedź zainteresuje część z Was. Niedługo pewnie ruszy przedsprzedaż na stronie Empiku. Jest już w Świecie Książki (TUTAJ).

 

6 myśli na “Niebieskie motyle”

  1. Ale niespodzianka!! Znowu nowa Twoja ksiazka! Mam nadzieje, ze ebook bedzie razem z ksiazka.Gratuluje i ciesze sie bardzo!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *