Kura w wielkim świecie

W piątek moje emocje sięgnęły zenitu. Byłam w Warszawie na uroczystej premierze „Wiewiórki Julii i magicznego orzeszka” połączonej z otwarciem kliniki Emmy Kiworkowej. Oj, działo się.

Największym stresem było dla mnie to, w co się ubiorę, bo wiadomo wielki świat, więc przydałaby się piękna kiecka. Wystylizowałam się oczywiście na miarę swoich możliwości (i portfela). Pojechałam z przygodami.

Ja to mam po prostu szczęście do pociągowych przygód…

Jechałam Pendolino. Jechałam, jechałam… ale tylko do pewnego momentu, bo pociąg się zepsuł i trzeba było nas przesadzić do innego składu. Fakt, że kolej w miarę dobrze to zorganizowała, bo do stolicy dotarłam z (TYLKO) piętnastominutowym opóźnieniem. Potem jednak wszystko poszło pięknie.

Pierwszy raz miałam okazję być na tak eleganckim przyjęciu, w którym dodatkowo brały udział gwiazdy z pierwszych stron gazet. Dla dziewczyny z prowincji to niezwykłe wydarzenie. Pewnie będę się nim długo podniecać. A kiedy Jajo znalazło moje zdjęcie na portalu plejada.pl , to był lekki szok.

Wyobrażacie sobie mnie na czerwonym dywanie i na ściance? Stanęłam jak sierotka. Nie wiedziałam, co z łapami począć. Wsadzić w kieszeń, schować za siebie czy co? Czort wie. Oczywiście wypaliłam do fotografów, że to mój pierwszy raz i nie wiem, co mam robić. Niezwykłe przeżycie.

Dostałam piękne kwiaty z wydawnictwa. Czułam się dopieszczona i zadbana. Ciepłe słowa i niezwykle miłe przyjęcie zostaną na pewno ze mną na zawsze. Ech… Długo to będę przeżywać.

Okazało się więc, że magia wiewiórki Julii jest ogromna!

A przy okazji wspomnę jeszcze, że dochód ze sprzedaży książki dla dzieci trafi do Fundacji Wiewiórki Julii, która dba o piękne uśmiechy dzieci i zbiera pieniądze na dentobus.

 

PS  A jeszcze dodam, że moje książki dostępne są w urzędach Poczty Polskiej. Dwa tytuły w rewelacyjnej cenie – niecałe 17 zł. Polecam bardzo. Dostępność można sprawdzić na stronie poczyta.pl

8 myśli na “Kura w wielkim świecie”

  1. Pulchne z dumy że osobiście znam tą celebrytke 🙂 , ba że mam.z nią fotkę 🙂 ..Aniu jestem z Ciebie dumna 🙂 Brawo Ty 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *