Kto się wybiera?

Dzisiaj chciałabym Was zaprosić na Targi Książki w Gdańsku. Będzie mnie tam można spotkać w sobotę (czyli jutro) w godzinach 14.00-15.00 przy stanowisku Sztuka Wyboru. To drugie targi w Gdańsku, a moje pierwsze w tym mieście. Jest więc jak zwykle w takich sytuacjach ekscytacja i trema.

Na sobotę mam przygotowane małe niespodzianki dla pierwszych dziesięciu osób, które przyjdą do mnie z „Postawić na szczęście” do podpisu. Przygotowałam niewielkie słodkości. Takie symbole szczęścia. Nie wiem, czy faktycznie przyniosą poprawę losu, ale na pewno odrobinę słodkiej przyjemności. Tyle mogę gwarantować.

Ponadto harmonogram spotkań w Gdańsku jest na tyle bogaty, że można spędzić tam naprawdę cały weekend. Ja osobiście też pragnę zdobyć autograf od kilku autorów. Na pewno mam zamiar pójść na spotkanie z Manuelą Gretkowską. Prowadzić je będzie Mariusz Szczygieł, więc trzeba być koniecznie. Sławek za to ma plan na niedzielę – spotkanie z Krzysztofem Bochusem.

Warto też wiedzieć, że tegoroczne targi są pod hasłem literatury islandzkiej, więc dla zainteresowanych to też niezła gratka.

Jeżeli więc macie blisko do Trójmiasta, to zapraszam.

2 myśli na “Kto się wybiera?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *