Potargowe emocje

Wróciłam z Warszawy. Było tyle emocji, że nie jestem w stanie ich wszystkich opisać. Muszę ochłonąć, więc dzisiaj jestem tylko po to, by dać znak, że żyję.

Było mnóstwo spotkań. Z autorami, wydawcami, blogerami i czytelnikami. Sławek w tym roku zaszalał, bo to on głównie kupował książki i zbierał autografy. Ważne, że też jest zadowolony.

Byliśmy w Teatrze Rozmaitości na spektaklu „Jezioro”. Zawsze staramy się korzystać z okazji, że jesteśmy w stolicy i się ukulturalniamy. W dodatku tak się złożyło, że przed spektaklem siedzieliśmy przy jednym stole z Danutą Stenką, ale nie mieliśmy odwagi zagadać. „Zaliczyliśmy” też Noc Muzeów w Zachęcie. Było tak intensywnie, że jak na drugi dzień rano spojrzałam w lustro, to… hm… Mogłabym straszyć. Bez okularów przeciwsłonecznych i mocnej kawy się nie dało.

Podoba mi się to zdjęcie, które zrobił mi Sławek. Normalnie wyglądam, jak po ostrej imprezie. Hi, hi…

Jeżeli więc złapię oddech i odpocznę, napiszę coś więcej.

Pozdrawiam serdecznie.

12 myśli na “Potargowe emocje”

 1. to super 🙂

  …a jak widać na załączonym obrazku, Sławek dobrze radzi sobie nie tylko z ptaszętami drobnymi 😉 ale i z Kurami 🙂

 2. Uprzejmie zadraszczam. Chociaż co ja bym na takich targach robiła: nakupiłabym tyle książek, że potem Dzieci by głodowały do końca miesiąca a ja i tak nie miałabym czasu na czytanie tych zakupów. Ale i tak zazdraszczam. Bo ja jestem statystyczną Polką. Możesz mi mówić Grażyna.

  1. Ha, ha 🙂 Mój mąż na targach wydał prawie cały limit na nas dwoje, więc ja przyjechałam z jedną książką, a on z pięcioma. 🙂 Tam trudno się oprzeć! I ceny są atrakcyjne. 🙂

 3. Zdjęcie jest świetne 😉 na pewno było intensywnie i wachlarz wielu pozytywnych emocji się pojawił. Zazdraszczam i mam nadzieję, że się w końcu wybiorę na targi

 4. Ten klimat, ten czar…
  Sławek po prostu dbał oCiebie żebyś miała więcej czasu na pogaduchy i dlatego sam kupował!
  Teraz czas na relaks!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *