Magicznych Świąt!

Kochani, kiedy czas do świąt coraz bardziej się kurczy, śmiem podejrzewać, że jesteście zaganiani, ubieracie choinki, lepicie pierogi albo walczycie z karpiem, składam Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech w Waszych domach pachnie piernikiem, niech będzie rodzinnie i magicznie. Nie musi być idealnie jak reklamie telewizyjnej, ma być swojsko, tak jak lubicie Wy i Wasza rodzina. A zakalcem się nie przejmujcie. Może mieć niezapomniany smak, jeżeli w domu jest odpowiednie ciepełko.

A w Nowym Roku niech spełniają się Wasze marzenia, realizują cele! I co najważniejsze, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Oczywiście połączonego z pogodą ducha.

Uściski świąteczne!

To ostatnie świąteczne życzenia, jakie składam Wam w tym miejscu. W następnym roku spotkamy się tutaj: annasakowicz.pl (przeprowadzka w toku).

 źródło pixabay

PS  Jeszcze muszę Wam coś opowiedzieć, bo chichrałam się wczoraj z mojego męża. Wieczorem poszłam do swojego gabinetu, by zapakować prezenty, między innymi był tam podarunek dla Sławka. A co zrobił mój genialny mąż? Niby w drodze do garażu, niby przypadkiem zajrzał przez okienko z dworu (a ja przy biurku przy samym oknie z tymi paczkami!). A potem cieszył się, że widział swój prezent! Noż! Tylko jajka ogolić, dać krótkie majtki i do przedszkola. Głupawka wieczorna więc była zagwarantowana.

Mam nadzieję, że nie szukacie swoich prezentów po domu.  😆

26 myśli na “Magicznych Świąt!”

 1. Spokojnych i zdrowych Świąt Aniu, a Sławek no cóż bedzie sie 3x cieszył z prezentu, raz że podglądnął, dwa że dostanie, trzy że juz wczesniej wie i dłużej sie cieszy.
  A troche głupawki wyjdzie Wam na zdrowie – śmiech to zdrowie, wiec same korzyści kochana!

  1. Ha, ha 🙂 To prawda, bo przynajmniej było wesoło, a tego nam brakuje. Dzisiaj ciąg dalszy babcinego amoku przedświątecznego, właśnie postanowiła jeszcze raz posprzątać.

 2. Ha ha ha Popłakałam się ze śmiechu. Mężczyźni są szczęśliwsi w życiu, bo potrafią być ciągle dziećmi. Sławku – uwielbiam Cię. Wesołych Świąt przyjaciele!

 3. A to Sławek…hahahaha… :DDDDD

  Aniu,
  Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Wam
  szczerze
  Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
  Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
  własnego skrawka nieba,
  zadumy nad płomieniem świecy,
  filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
  piękna poezji,
  muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu,
  nabrania dystansu do tego, co wokół,
  chwil roziskrzonych kolędą,
  śmiechem i wspomnieniami.
  Wesołych świąt!:D

  By spełniły się Wasze marzenia
  Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń w Nowym Roku i wszelkiej pomyślności!!:DDD

  Gocha 🙂

 4. Moje dzieci nie szukają prezentów. Mały bo wierzy w Mikołaja a Duża bo nie chce sobie psuć zabawy.

  Tobie Aniu przede wszystkim zdrowia i miłości, bo wierzę, że jeśli ludzie to mają, to z reszą sobie poradzą. A Ty Kobieta Wieu Talentów z cała pewnością. Życzę Ci też cierpliwości dla Seniorki, i wielu inspiracji do kolejnych rewelacyjnych książek. 🙂

  1. A wiesz, że ja jako dziecko zawsze szukałam? Przyznaję się bez bicia. Taka pokusa. 😉
   Dziękujemy za życzenia i przesyłamy świąteczne uściski. 🙂

 5. Aniu, życzę Ci i Twojej rodzinie w te Święta, poczucia, że wszystko jest tak jak ma być, że to czego potrzebujecie po prostu jest. No i wszelkiej pomyślności. Cierpliwości do Seniorki i sukcesu z kolejną książką 🙂

 6. Chłopy to jak małe dzieci… Przyszywany u nas co roku przed świętami oblatuje wszystkie szafy w poszukiwaniu prezentu… Raz nawet dotarł na strych 😛 DZIECKO, no jak DZIECKO.

 7. Ciekawski ten pan Sławek jest 🙂 A co do prezentów, to ja w sumie skromny prezent miałam dla męża i tak przypadkowo go znalazł nim jeszcze go zapakowałam. Ja natomiast nie spodziewałam się prezentu, bo mówiłam, że nie musi mi nic kupować, bo kasa się kończy itp., a prezent który dostałam mnie totalnie zaskoczył i ucieszył! 🙂 Kochany ten mój maż 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *