Znów po prośbie

Dzisiaj niestety znów muszę się do Was zwrócić z prośbą o głosy. Taki chyba los współczesnego człowieka, który zajmuje się pisaniem. Ciągle cierpi na deficyt głosów i lajków, bo świat lajkami stoi.

I tak od razu mi się przypomniało, jak mój tato trenował naszego psa. Też wołał: „Daj głos!” (na „daj lajka” nie wpadł, a mógł być pionierem w tej dziedzinie).

Nigdy nie myślałam, że będę proszącym tonem tak wołać do ludzisków.

Dajcie głos!

Odszukałam w szafie najelegantszy garnitur. Niestety jak naj, to musiał być Mężusiowy. Siedzę teraz i klikam. Za długie rękawy plączą się po klawiaturze, ale jak szyk i elegancja, to pełną gębą. Usta maznęłam pomadką. Suszę swoje uzębienie do monitora. Sprawa jest taka… jak zwykle. Jest głosowanie, a nawet dwa. Nagrodą jest satysfakcja, a satysfakcja, wiadomo, najważniejsza sprawa. Jeżeli więc jeszcze macie odrobinę cierpliwości i kawałek dobrego serducha, to bardzo proszę zagłosować na „Szepty dzieciństwa” na portalu Granice.pl. TUTAJ. Nic nie trzeba płacić, żadnych esemesów, wystarczy wypełnić formularz, moja książka jest w kategorii: „proza polska”. Można wybrać sobie z każdej kategorii jedną książkę, a można też tylko jedną kategorię i jedną książkę. Potem tylko wystarczy potwierdzić głos, klikając link, który przyślą na pocztę.

A drugi konkurs na stronie FB Książka Roku Książka Zamiast Kwiatka TUTAJ wymaga lajka i napisania w komentarzu „głosuję”. Trudność polega na tym, że trzeba odszukać „Szepty dzieciństwa”, bo książek tam startuje dużo (rolką w dół). To oczywiście tylko dla tych, którzy mają konto na Facebooku. A przy okazji możecie wygrać książki, nagrody dla głosujących są bardzo interesujące.

Oczywiście, jak nie wygram, świat nie runie i nie ruszy się żadna bryła z posad świata. Ciśnienia nie mam, a nawet ostatnio tak niskie, że ledwo żyję i zastanawiam się czasami, jak się nazywam.

Jeżeli więc, jest tu jeszcze ktoś tak cierpliwy i miły, a nie oddał głosu, to bardzo proszę. Za wszystkie serdecznie dziękuję i ściskam wirtualnie.

0 myśli na “Znów po prośbie”

  1. Głos oddany, czy z tego samego kompa ale z innego meila można ponownie? Niektóre rodziny liczą kilku czytelnikow! Z FB oddam później bo FB nie lubię! Pozdrawiam

        1. Będę wdzięczna za każdy głos, bo moi domownicy wszyscy już zagłosowali. Tylko Nutuś nie ma swojego mejla, a szkoda, bo pewnie chciałby zagłosować na swoją panią. 🙂 😉

  2. Czy jak już wsparłam Cię moim cennym głosem w obydwu głosowaniach będę mogła wysyłać do Ciebie maile z żądaniem pomocy przy wydaniu mojej książki? 🙂 Właśnie doczytałam tego posta o żądnych wydawcy pisarzach, że też sama na to nie wpadłam 🙂

  3. Zagłosowałam i tu i tu od razu jak zobaczyłam Twoją ksiązkę 🙂 o! Zapomniałabym mój mąż też głosował 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *