Jutro świętujemy!

Święta już jutro, jajca pomalowane, czas ze święconką gnać, by ksiądz kropidłem nad nią pomachał. Z tego względu, że już jestem w ferworze świątecznych przygotowań, rodzice przyjechali i chcemy trochę okolicę im pokazać, już dzisiaj składam Wam życzenia. Odezwę się dopiero we wtorek, kiedy wszystkie jaja skonsumuję, mazurki i baby bezglutenowe pożrę ze smakiem.

No, to czego Wam życzyć? W zasadzie nie pozostaje nic innego, jak mokrych świąt z dużym jajem. Ale jak kto chce zdrowia, szczęścia, pomyślności, to proszę bardzo. Ze mną jak z dzieckiem. Każdemu to, czego potrzebuje. Jednak nie ulega wątpliwości, że powinny to być święta z jajem.

Moje Jajo na te dni szykuje się niecierpliwie. Przed lustrem stoi, maseczki nakłada, gębę maluje w piękne wzorki, coby tradycji stało się za dość. Mam nadzieję, że Wasze Jaja czynią to samo.

Odpoczywajcie, nie przejadajcie się, spacerujcie, korzystajcie z wolnych dni. A pogoda niech przestanie w końcu jaja sobie z człowieka robić i niech słońce wylezie, zaświeci, połaskocze w nosy.

Do zobaczenia we wtorek.

 zajacwielkanocny1

PS  Dostałam e-maila od dziewczyny, której ostatnio dawaliśmy cenne rady. Prosiła, aby wszystkim serdecznie podziękować, co niniejszym czynię: dziękuję.

0 myśli na “Jutro świętujemy!”

 1. Dziękuję!! 😀
  Tobie Kurko kochana życzę przede wszystkim zdrowia, smacznego jaja, mokrego dyngusa oraz tego czego sama sobie zażyczysz!! 😀
  WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

  1. Jajka by się przydały, bo jedno to trochę mało. Nawet jajecznicy sobie człowiek nie zrobi. 😉
   Dziękuję bardzo i pozdrawiam świątecznie. 🙂

 2. Radosnych świąt w gronie rodziny i przyjaciół
  wypełnionych refleksją nad sensem życia ,
  oraz ciepłych promieni słońca
  dających wiarę i siłę do czynienia rzeczy wielkich …
  — pozdrawiam cieplutko, wiosennie, świątecznie

  1. Święta niestety już dobiegają końca. Teraz trzeba będzie po nich chwilkę odpocząć. 😉 Do długiego weekendu. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *