Dzień premiery!

Dzisiaj dzień premiery “Zatrzymać czas”, więc należało się zmobilizować do pisania. Cieszę się, bo we wrześniu pojawiła się wersja audio i ebook i bałam się, że papieru się nie doczekam, ale jest i może już cieszyć oko. Są już więc trzy części “Planu Agaty”: “Postawić na szczęście”, “Dogonić miłość” i “Zatrzymać czas” w każdym formacie (papier, ebook, audiobook). Ostatnia część powstała na wyraźne życzenie czytelników, bo planowałam dylogię, ale fakt, że aż się prosiło, by dopisać kontynuację.

Przyznam szczerze, że polubiłam siostry Żółtaszek, aż żal się z nimi rozstawać. Myślę też, że trzecia część się Wam spodoba. Są już opinie czytelników i niektórzy są nawet zdania, że trzecia wyszła najlepiej. Nie mnie z tym dyskutować, bo może to tylko efekt świeżości, ale miło to słyszeć. Na pewno w książce dużo się dzieje, a Żółtaszki wkraczają do akcji z werwą, humorem i sprytem. Polecam więc z całego serca.

Świętujcie więc dziś ze mną. U nas pogoda cudowna. Mnóstwo śniegu, świeci słońce i od razu świat wygląda piękniej.

4 myśli na “Dzień premiery!”

  1. Świętuję więc z Tobą, bo przyznam się, że choć korzystam z e-booków, to jednak kocham wydania papierowe. Cóż starość nie radość, wieloletnia miłość robi swoje 🙂
    Choć mój ostatni regał na książki, który udało mi się upchnąć w domu (ostatni w znaczeniu, że już więcej regałów się nie zmieści) zaczyna protestować.
    PS.
    W Katowicach przepięknie, śniegu ze 20cm, zaśnieżone drzewa. Trochę jak bajka z dzieciństwa 🙂

  2. Nad ranem skończyłam czytać kolejne “dziecko” Ani S. Moje pierwsze wrażenie mega, cudowna lekka z poczuciem humoru napisana trzecia część losów sióstr Żółtaszek. Aniu Ty wiesz że mam zboczenie zawodowe i zapach papieru działa na mnie kojąco. Mówią że nie ocenia się książki po okładce a ja powiem że jaka okładka taka zawartość. Przyciąga wzrok i nastraja pozytywnie 😃😃😃
    Polecam bo lekko się czyta no i jest lekka – papier spulchniony odejmuje wagi 😊😊😊😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *