Zatrzymać czas i Czas grzechu

“Zatrzymać czas” czyli ostatnia część “Planu Agaty” jest już dostępna jako ebook i audiobook, więc oczywiście zapraszam do pobierania (oczywiście z legalnych źródeł). Na wersję papierową trzeba jeszcze trochę poczekać. Ukaże się w lutym. Taki pomysł wydawnictwa.

Mam nadzieję, że książka się Wam spodoba. Pierwsze wrażenia czytelników już są, więc bardzo się cieszę. Myślę, że siostry Żółtaszek znów skradną Wasze serca. Trochę namieszają w tej części, ale też będzie wzruszająco.

A jutro wielki dzień, ponieważ 30 września odbędzie się premiera pierwszej części Jaśminowej Sagi “Czas grzechu”. Książkę poleca między innymi Magdalena Grzebałkowska, więc bardzo się cieszę. Duma mnie rozpiera. Z tego względu, że w powieści ważne jest tło historyczne, oddana została w ręce historyka, by sprawdził, czy nie popełniłam jakichś błędów merytorycznych. Książkę czytał więc dr Jan Daniluk (z Uniwersytetu Gdańskiego). Możecie więc śmiało czytać i dać się porwać na wędrówkę po dawnym Gdańsku.

5 myśli na “Zatrzymać czas i Czas grzechu”

  1. Przed chwila szukalam ebooka, ale ani Empik ani taniaksiazka jeszcze nie maja, jest tylko audiobook. Chyba jeszcze trzeba kilka dni zaczekac.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *