Zatrzymać czas i Czas grzechu

“Zatrzymać czas” czyli ostatnia część “Planu Agaty” jest już dostępna jako ebook i audiobook, więc oczywiście zapraszam do pobierania (oczywiście z legalnych źródeł). Na wersję papierową trzeba jeszcze trochę poczekać. Ukaże się w lutym. Taki pomysł wydawnictwa.

Mam nadzieję, że książka się Wam spodoba. Pierwsze wrażenia czytelników już są, więc bardzo się cieszę. Myślę, że siostry Żółtaszek znów skradną Wasze serca. Trochę namieszają w tej części, ale też będzie wzruszająco.

A jutro wielki dzień, ponieważ 30 września odbędzie się premiera pierwszej części Jaśminowej Sagi “Czas grzechu”. Książkę poleca między innymi Magdalena Grzebałkowska, więc bardzo się cieszę. Duma mnie rozpiera. Z tego względu, że w powieści ważne jest tło historyczne, oddana została w ręce historyka, by sprawdził, czy nie popełniłam jakichś błędów merytorycznych. Książkę czytał więc dr Jan Daniluk (z Uniwersytetu Gdańskiego). Możecie więc śmiało czytać i dać się porwać na wędrówkę po dawnym Gdańsku.

5 myśli na “Zatrzymać czas i Czas grzechu”

  1. Przed chwila szukalam ebooka, ale ani Empik ani taniaksiazka jeszcze nie maja, jest tylko audiobook. Chyba jeszcze trzeba kilka dni zaczekac.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *