Zatrzymać czas

Dzisiaj przychodzę do Was z nową wiadomością. Jest już okładka trzeciej części “Planu Agaty” – “Zatrzymać czas” (wyd. Edipresse). Nie znam jeszcze dokładnej daty premiery, ale to już bliżej niż dalej. Obiecałam czytelnikom, więc trzeba było dotrzymać słowa.

Siostry Żółtaszek wracają. Agata i Pola na pewno Was rozbawią i wzruszą. Książkę skończyłam pisać w październiku 2019 r., a teraz czytałam ją po długiej przerwie i muszę przyznać, że śmiałam się, ale i ocierałam łezki. Wierzę, że powieść dostarczy Wam wielu emocji.

Agata będzie znów kląć po swojemu, Pola wyruszy na “wojnę”. Tym razem Aneta znajdzie innego przeciwnika niż jej były chłopak. Nie będzie przebijania opon, ale za to sprawa okaże się ważniejsza. Ponadto Pola odkryje wadę Sławka! Myślę, że będzie się sporo działo.

Aha! I zakład! Jak myślicie? Która siostra wygra trzy złote?

4 myśli na “Zatrzymać czas”

  1. Obstawiam Agatę. Gdzieś mi wczoraj mignęło,że wersja papierowa dopiero na początku roku 🙁 No bardzooooo długie czekanie

  2. Nie ma znaczenia kto wygra. Byleby był kolejny tom. Uwielbiam obie siostry – jedną za przekleństwa, a drugą za to, że niepełnosprawność wpływa jedynie na jej sposób poruszania się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *