Już jest!

Dostałam wczoraj od wydawnictwa Region zdjęcie naszego wspólnego “dziecka”. “Kociewie. Nieprzewodnik rowerowy” wyjechał z drukarni! Dzisiaj albo jutro ma dotrzeć do nas. Nie możemy się doczekać.

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany zakupem książki, to na dniach będzie ona dostępna na stronie czec.pl. Oczywiście można ją także zamówić u nas z dedykacją i autografami. Może będziecie mieli ochotę podarować taki nietypowy przewodnik komuś znajomemu. Zachęcamy! Z tego względu, że jest to publikacja regionalna, nie będzie dostępna w ogólnopolskich księgarniach, więc za tę niedogodność przepraszamy.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszym opracowaniu trasę idealną dla siebie. Jest ich dwadzieścia, a wśród nich krótkie i długie. Przy każdej znajduje się mapka, czasami na tej samej stronie jest zdjęcie. Moim zdaniem Sławkowi udało się pokazać piękno Kociewia. Ja spoglądam na nie chyba jego oczami.

To przykład:

Mam nadzieję, że nasz przewodnik przypadnie rowerzystom do gustu. Naszym celem było zainspirowanie do odkrywania uroków najbliższej okolicy. Często bywa tak, że cudze chwalimy, a swego nie znamy.

2 myśli na “Już jest!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *