Ważne sprawy i usprawiedliwienia

Nie było mnie kilka dni, ale działałam w Zachodniopomorskiem. Moje rodzinne strony, to jednak najlepsze. Zawsze wracam tam z ogromnym sentymentem, ale też i tremą.

Odbyłam sporo spotkań z dziećmi i młodzieżą, ale spotkałam się też z dorosłymi czytelnikami. A po każdej oficjalnej imprezie była prywatna. Reset więc zrobiony. Oderwałam się od domu. Nie myślałam o babci. O mamie nie dało się, bo jednak martwię się o nią najbardziej, ale przyznam, że odpoczęłam. Tata przez ten czas sobie poradził, kupował gotowe placki ziemniaczane albo kopytka i robił obiady. Ucieszył się jednak, że wróciłam. Dzisiaj wszystko wraca do starego rytmu. A ja do muszę zasiąść do pisania.

Przepraszam za milczenie i zapraszam na spotkanie z okazji premiery “Niebieskich motyli” do gdańskiego Empiku w Galerii Bałtyckiej 12 lutego 2020 roku o godz. 18.00. Jeżeli macie blisko, będzie mi bardzo miło, gdy na chwilę się zatrzymacie i posłuchacie o książce. Serdecznie zapraszam!

A przy okazji dziękuję za głosy dla “Wiewiórki Julii” (wyd. Edipresse Książki) – została książką roku na portalu granice.pl. To dzięki Wam! Kłaniam się pięknie.

2 myśli na “Ważne sprawy i usprawiedliwienia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *