Ostatnie dni

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. To zawsze w jakiś sposób skłania do podsumowań i rozliczeń. I tak właśnie wczoraj się zastanawiałam, jaki był dla mnie ten 2019 rok. I muszę przyznać, że całkiem niezły.

Udało mi się na początku roku przeprowadzić rodziców, wymalować im mieszkanie, zorganizować dla mamy dom dziennej opieki, odciążyć tatę. To na pewno jest wielkim sukcesem, bo logistycznie trudno to wszystko było ogarnąć. Ale się udało!

Jajo skończyło studia z wyróżnieniem – też sukces dla mnie jako dla mamy. Sławka młodszy syn się ożenił, więc zyskaliśmy synową, a więc kolejne dziecko. Rodzina powiększyła się nam o dwa koty, bez których w domu na pewno byłoby smutno.

A zawodowo?

Zawodowo to był cudny rok. Najpierw premiera “Dogonić miłość”. “Plan Agaty” okazał się moim sukcesem wydawniczym. Ponadto “Wiewiórka Julia” miała cudną premierę na czerwonym dywanie i w świetle fleszy. A potem w drugiej połowie roku ukazały się “Listy do A. Mieszka z nami Alzheimer” – książka, która przyniosła mi ogromny sukces. Była nominowana go nagrody IBBY. A myślę, że to jeszcze nie koniec sukcesów tej właśnie książki.

Działo się dużo. Miałam wiele spotkań z czytelnikami. Sporo podróżowałam. Nawet udało się nam ze Sławkiem wyskoczyć na kilka dni do Barcelony, co zawsze było naszym marzeniem. A więc zdecydowanie udany rok. Co przyniesie następny, jest wielką niewiadomą, ale mam nadzieję, że będzie równie dobry. Tej wersji się trzymam.

A jak u Was podsumowania? Na plus?

 

PS  A wczoraj można było posłuchać w radiu RDC wywiadu ze mną. Podaję link: KLIKNIJ.

13 myśli na “Ostatnie dni”

  1. Oby następny rok przyniósł mnóstwo nowych sukcesów i moc cudownych chwil! A książka Listy do A. jest wspaniała! Wkrótce skrobnę o niej co nieco, tylko muszę sobie myśli poukładać!

  2. Zaczarowanego kolejnego roku życzę. Listy do A trafiły pod choinkę moich dzieci. Przeczytane. Opłakane. Przegadane. Dziękujemy

  3. Podsumowania roku wyszły bardzo zaskakująco, dużo wydarzeń o których zapomniałam 🙂 Warto spisać takie rzeczy, namacalnie pokazuje, że życie może być piękne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *