Porządek musi być

Co jakiś czas muszę porządkować informacje, bo dużo się ostatnio dzieje.

Jak pamiętacie, niedługo (18.09) premiera “Listów do A. Mieszka z nami Alzheimer”. W związku z tym będzie sporo spotkań autorskich.

We wrześniu zapraszam w dwa miejsca:

1) do Starogardu Gdańskiego, do Osiedlowego Domu Kultury przy ul. Reymonta 15.09. w godz. 15.00 – 18.00. Odbędzie się spotkanie autorskie poprowadzone przez wspaniałą i wyjątkową osobę – blogerkę Dominikę Fijał. Ponadto tego dnia będziemy świętować Starogardzki Dzień Książki, będzie kiermasz z używanymi książkami i kiermasz ze wszystkimi moimi tytułami. Pojawi się nawet najnowsze “dziecko” – “Listy do A. Mieszka z nami Alzheimer” – PRZEDPREMIEROWO!

Wszystkie książki będą w dobrych cenach. Przy okazji odbędzie się loteria – do wygrania dla dzieci leniusiołki przeze mnie własnoręcznie zmajstrowane, a dla dorosłych kawa i ciastko w moim towarzystwie w Dziennej Dawce.

Przy okazji atrakcje dla dzieci, będą malowanki, czytanie “Leniusiołków”. Czytane będzie także “To się da!” dla dorosłych czytelników. Będzie poezja śpiewana, muzyka, książki i kawa – czyli wszystko co najlepsze.

Serdecznie zapraszam!

2) do Gdańska, do biblioteki przy ulicy Opolskiej 3 (19.09., godz. 17.00). Spotkanie autorskie będzie wyjątkowe, bo poprowadzone przez pisarkę – Anitę Scharmach. Nie ma co ukrywać, że z Anitką się przyjaźnimy, więc na pewno będzie wesoło.

Oczywiście podczas spotkania też będzie można kupić wszystkie moje książki.

Serdecznie zapraszam!

W październiku i listopadzie też już są plany, ale będę informować na bieżąco, bo niektóre spotkania są jeszcze w trakcie umawiania.

6 myśli na “Porządek musi być”

  1. Aniu, chyba zapomnialas o podaniu dat tych spotkan.Miejsce i godzina sa ale dat nie ma.Pewnie jedno z nich jest dzisiaj, bo nie ma nowego postu, a szkoda.Pozdrawiam!.

    1. Przepraszam! Gapa ze mnie. Już uzupełniłam. A gdyby mi się to znów zdarzyło, to w zakładce “Spotkania autorskie” (u góry strony) zawsze staram się na bieżąco uzupełniać daty i miejsca.
      Dziękuję i bardzo przepraszam, że z takim opóźnieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *