Listy nadchodzą!

Nawaliłam w poniedziałek. Wiem, ale kiedy się zorientowałam, że jest początek tygodnia, był już wtorek. Tak mi jakoś czas popędził po urlopie. Oczywiście odpoczęłam. Sławek nieźle wszystko zaplanował i ogarnął logistycznie, bo ja nie miałam do tego głowy. Przejechaliśmy więc około 200 km na rowerach, pomoczyliśmy się w basenie, a potem zmieniliśmy miejscówkę na Chełmno i tam “zaliczyliśmy” zgodnie z naszą tradycją “Perspektywy – 9 Hills Festival”.

Po powrocie wpadłam od razu w wir pracy. Ale jakiej! Moja książka “Listy do A. Mieszka z nami Alzheimer” wyruszyła do drukarni. Są już wszystkie ilustracje! Pani Ewa Beniak-Haremska udostępniła sporo na FB. A rysunki są cudne! Dopełniają książkę. Są subtelne, magiczne i pełne emocji. Wydawnictwo Poradnia K naprawdę przygotowało edytorsko piękną książkę. Jestem pod wielkim wrażeniem i nie mogę się doczekać premiery (18.09). Mam nadzieję, że też czekacie.

A okładka prezentuje się tak:

Myślę, że pani Ewa weszła w jakiś tajemniczy sposób do mojej głowy. I zrobiła coś niemożliwego. Kiedy zobaczyłam rysunki po raz pierwszy, wzruszyłam się. Poleciały łezki.

Teraz czekam na dzień premiery. Mam oczywiście tremę, bo chciałabym, aby książka została dobrze przyjęta, tym bardziej że temat jest bardzo ważny.

Dodam jeszcze, że patronat nad książką objęli: Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera (to dla mnie bardzo ważne pod względem merytorycznym) oraz portal lubimyczytać.pl.

Mam nadzieję, że też nie możecie się doczekać dnia premiery.

4 myśli na “Listy nadchodzą!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *