Najlepsza książka na lato

Dziękuję Wam pięknie za głosowanie na “Wiewiórkę Julię i magiczny orzeszek” w plebiscycie portalu Granice.pl. Było warto powalczyć, bo książka w kategorii “Dla starszych dzieci” decyzją internautów otrzymała tytuł “Najlepszej książki na lato”. Pięknie się kłaniam wszystkim, którzy zechcieli poświęcić chwilę swojego czasu i oddać głos. A myślę, że warto było. Jestem bardzo dumna z Wiewiórki. Wierzę, że Emma Kiworkowa i Hubert Grajczak również.

Przy okazji przypomnę, że we wrześniu ukażą się “Listy do pana A.” Ilustruje je pani Ewa Beniak-Haremska. Nie mogę się doczekać. Oglądałam w necie rysunki tej ilustratorki i jestem zachwycona. Wierzę, że książka będzie pięknie wydana, bo wydawnictwo Poradnia K ma w swojej ofercie naprawdę pięknie zrobione książki dla dzieci.

Mam nadzieję, że czekacie ze mną.

Muszę przyznać, że pisanie dla dzieci sprawia mi ogromną przyjemność i liczę na to, że to nie będzie ostatnia książka dla małych czytelników. “Leniusiołki uciekają” też czekają w bloku startowym, ale ciągle nie wiem, jak to z nimi będzie, choć wydawca jest na tak. Nie znam jednak daty publikacji. Wiadomo, leniusiołki są na gigancie i trudno je dopaść.

Jeszcze raz pięknie dziękuję za głosy!

4 myśli na “Najlepsza książka na lato”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *