Przychodzę po prośbie

Dzisiaj zwracam się do Was z prośbą w imieniu wiewiórki Julii.

Na stronie Granice.pl trwa konkurs na książkę lata i w kategorii literatura dla starszych dzieci jest „Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek”. Jak zwykle jest to wyścig o marchewkę, ale przyznam się, że jestem z tej książeczki niezwykle dumna i fajnie by było, gdyby miała szansę chociażby na marchewkę.

Głosowanie nic nie kosztuje. Wystarczy mieć adres e-mail i telefon, a zagłosować można na książkę z jednej kategorii. Potem przychodzi na telefon kod, który należy wpisać, potwierdzić i sprawa załatwiona. Przy okazji każdy głosujący może wygrać pakiet książek, więc można spróbować swojego szczęścia.

Głosowanie TUTAJ.

Z góry bardzo dziękuję za każdy oddany głos. Czasu mamy niewiele. Głosowanie kończy się 3 lipca. Jeżeli możecie to dla mnie zrobić, będę bardzo wdzięczna, a wiewiórka Julia z radości pewnie zatańczy na swoim magicznym ogonie.

22 myśli na “Przychodzę po prośbie”

  1. Zagłosowane! A nastepnym razem prosimy o wczesniejsze powiadomienia – mozna było 2x głosowac… jeden głos przepadł?

  2. Aniu, na upały najlepsze Twoje książki. Właśnie pochłonęłam “Postawić na szczęście”. Ależ namieszałaś w życiu Agaty. Jeden miesiąc, a tyle zmian. Doskonale się czyta. Zaczynasz, nie możesz skończyć. Chcesz wiedzieć, co będzie dalej, a tutaj… Niespodzianka. Cdn.
    Chętnie zagłosuję na wiewiórkę. Pozdrawiam serdecznie

    1. O! Ale się cieszę! Druga część już się ukazała, to “Dogonić miłość”. Oczywiście polecam i dziękuję za głos na Wiewiórkę 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *