Ważne wiadomości

Dziś wieści ze świata wydawniczego.

Wydawcy zawsze proszą, by takie wiadomości przekazywać na bieżąco, a że ja jestem grzeczną dziewczynką, robię, co do mnie należy, bo nie wszyscy mają konta na portalach społecznościowych.

Sprawy mają się tak, że na stronie Poczty Polskiej (poczyta.pl) można zamówić trzy moje ostatnie powieści w dobrych cenach. „Na dnie duszy” – 17 zł, „Postawić na szczęście” – 17 zł, a „Dogonić miłość” za 30 zł. Fajne rozwiązanie, bo książki zamawia się do swojego urzędu i nie ma żadnych kosztów przesyłki. Jest więc okazja. Polecam.

Druga wiadomość dotyczy „Wiewiórki Julii i magicznego orzeszka”. Jest już dostępna wersja audio. Na pewno można ją kupić w Audiotece. Dla dzieci to kapitalne rozwiązanie, szczególnie podczas wakacyjnych podróży. Opowiadania czyta Bartosz Wesołowski i robi to doskonale, można na stronie Audioteki wysłuchać darmowego fragmentu. Oczywiście też polecam.

A tak poza tym czekam na datę premiery „Niebieskich motyli” – dam znać, jeżeli będzie już ustalona.

Pracuję oczywiście nad kolejną książką, ale idzie mi powoli, bo od lutego mam zaledwie 1/5. Tempo mam więc żółwie, ale w sumie spieszyć się nie muszę, bo deadline dopiero we wrześniu. Powinnam zdążyć.

Wiem, że są autorzy (chwalą się tym na FB), którzy potrafią napisać powieść w trzy tygodnie albo w miesiąc. Nie wiem, jak oni to robią. Ja muszę mieć bite pół roku i tego się trzymam, podpisując umowy wydawnicze. Szybciej nie umiem i nie chcę umieć.

To na chwilę obecną wszystkie wydawnicze informacje. Życzę Wam miłego weekendu. My ze Sławkiem jedziemy autem przeprowadzić Jajo! Na razie do gniazda rodzinnego wracają jej tobołki, a reszta w postaci Jaja wróci po obronie pracy licencjackiej. Ale to jeszcze trochę…

1 myśl na “Ważne wiadomości”

  1. Na Twoje powiesci warto poczekac! Wiemy jaka powiesc powstanie w miesiac – opowiesc o Babci??
    Trzymamy kciuki za obrone Jaja✊?
    Bezpiecznej drogi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *