Zapraszam na spotkanie

Już pewnie kiedyś pisałam, że przyjaźnię się z Anitą Scharmach – pisarką mieszkającą w Gdyni. A dziś wspominam o tym, ponieważ w najbliższy piątek będę miała zaszczyt poprowadzić jej spotkanie autorskie. To będzie pierwsze nasze wspólne wystąpienie. Co prawda ja będę tylko osobą prowadzącą, ale bardzo się cieszę. I nie mogę się doczekać, bo Anita to pozytywna energia. Uwielbiam jej poczucie humoru!

Po raz pierwszy z Anitą widziałam się na moim spotkaniu autorskim w gdańskim Empiku. I przyznam, że chemia była od pierwszego wejrzenia. Krótko po tym umówiłyśmy się na „kawę”. Co prawda kawy wtedy nie piłyśmy, tylko piwo, ale obie już wiedziałyśmy, że to nie jest taka zwyczajna znajomość. I na pewno nie jest.

Obecnie mamy swoje rytuały. Raz w miesiącu spotykamy się w Gdańsku na sushi. Chyba kelnerka już nas poznaje, bo zawsze siedzimy przy tym samym stoliku i dostajemy jakiś gratis w prezencie od firmy.

Jeżeli więc macie blisko do Gdańska (na Przymorze), to serdecznie zapraszam. Będzie można posłuchać Anity, a i przy okazji mnie uściskać. A spotkanie odbywa się z okazji majowej premiery powieści „Sukces rysowany szminką”. Ja już przeczytałam i polecam. To idealna książka na letni czas. Jest do śmiechu i do wzruszeń, jest baśniowe zakończenie. Jeżeli lubicie obyczajówki, to sięgnijcie, a na pewno będziecie zadowoleni.

Serdecznie zapraszam: 15.06. 2018 r. godz. 17.00, Biblioteka Filia 14, ul. Opolska 3, Gdańsk-Przymorze.

4 myśli na “Zapraszam na spotkanie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *